Optická datová síť - budoucnost již začala

 

Zavolejte ještě dnes

  • Kontaktujte nás ještě dnes a zajistěte si termín pro instalaci optické přípojky. Pro velký zájem je již řada termínu plně obsazených.

 +420 533 534 200

Dosah naší optické sítě

Bulhary     Hlohovec   Ladná

Lednice     Nejdek      Podivín

Přítluky     Sedlec       Zaječí

Rakvice     Vrbice       Milovice

Velké Bílovice          

 

Proč internet od nás

  • Většina našich nových zákazníků volá na základě doporučení svých známých - toto je přesvědčivá vizitka naší společnosti
  • Získáte nejlevnější dostupné, a zároveň nejrychlejší ....
 
 

Aktualní informace o výstavbě


POSTUP VÝSTAVBY

Lokality s optickou síťí v plném provozu:

- Ladná
- Podivín
- Zaječí
- Přítluky
- Hlohovec
- Sedlec
- Bulhary
- Nejdek
- Lednice
- Rakvice
- Vrbice
- Milovice u Mikulova
- Velké Bílovice

Všechny uvedené lokality jsou propojeny páteřní sítí s aktuální přenosovou kapacitou 20Gbit/sPokud bydlíte na některé z výše uvedených adres, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle

           +420 533 534 200

Sjednejte si zde návštěvu našeho technika. Na místě se domluvíte na technickém postupu při realizaci Vaší přípojky. Děkujeme.


tarif
 


 

Ostatní informace


Vyjádření k existenci sítí


V případě že provádíte stavební práce v katastrech obcí:

- Ladná (678872)
- Podivín (723835)
- Zaječí (790346)
- Přítluky (736333)
- Hlohovec (584452)
- Sedlec u Mikulova (584878)
- Bulhary (616168)
- Nejdek (584631)
- Lednice na Moravě (584631)
- Rakvice (584860)
- Vrbice (785962)
- Milovice u Mikulova (695211)
- Velké Bílovice (778672)

Své žádosti o vyjádření k existenci naší sítě adresujte na email internet@mntech.cz

 

Co je to kabelová optická síť?


Optická síť Vám zajistí kapacitu, která na mnoho let dopředu pokryje Vaše požadavky na rychlost a přenos internetu. Na jednom optickém vlákně může pracovat po internetu celá Vaše domácnost, zároveň můžete sledovat televizi, zálohovat svoje data, či hrát online hry. V nejbližších letech nebudete muset řešit nutnost zvýšit kapacitu svého připojení. Přenosová rychlost může být až 1Gbit. Síť z optických vláken je velmi stabilní a spolehlivá – na rozdíl od bezdrátových technologií nepodléhá rušení signálu.

 

Informace pro občany

Rádi bychom Vás informovali, že naše společnost realizuje výstavbu kabelové, optické sítě. Přinese Vám to mnoho výhod. Kromě zlepšení kvality internetového připojení a jeho mnohonásobného zrychlení, bude nově k dispozici také distribuce televizního signálu. Celkové náklady výstavby jsou pouze v režii naší společnosti a nebudou mít vliv na ceny za poskytované služby.
Stavba je realizována formou výkopu. Do výkopu je uložena ochranná plastová trubička, která pokračuje až do Vašich domů. Výkopové práce probíhají postupně, každý den je výkopová část dána do původního stavu. Výkop je pouze 20cm široký a 50cm hluboký, z toho vyplývá, že dojde k minimálnímu narušení dotčených pozemků.
Při realizaci ve Vaší lokalitě Vás několik dnů před započatou prací na Vašem pozemku navštíví některý z našich techniků a domluví s Vámi podrobnosti. Rádi bychom Vás ovšem informovali, že přivedení ochranné trubky do Vaší domácností je bezplatná pouze v období, kdy budou probíhat stavební práce poblíž Vašeho domu. U pozdějších žádosti o zavedení ochranné trubky do domu Vám nemůžeme bohužel garantovat, že toto bude provedeno pouze na naše náklady (vyřízení žádostí k dalším výkopovým pracím, otevření výkopu a další povolení jsou jak finančně, tak časově náročné).

 


 

Telefon (Hotline): +420 533 534 200

 
 
Všechna práva vyhrazena © 2008 Internet4you.cz, spol. s r.o.